Gimnazijci navdušili na občinski proslavi

Dijaki Gimnazije ŠC Velenje so četrtek, 20. 6. 2024, sodelovali na osrednji občinski proslavi ob dnevu državnosti. Pri Lipi samostojnosti so v predpoletnem vzdušju nastopili v različnih zasedbah, prikazali svoje široko znanje in talente ter navdušili občinstvo. Nastopili so dijaki dramske skupine – Prokhor Biedariev, Paraskeva Jauz, Jaša Backovič, Leon Pritržnik, Tina Drinovec, Januš Purg in Jerca Erjavec, Mešani mladinski pevski zbor ŠC Velenje in Šaleški akademski pevski zbor z zborovodkinjo Danico Pirečnik, Plesni studio N Velenje s koreografijo Nine Mavec Krenker, komorna skupina – Neža Aubreht, Manca Ernst, Leon Cesarec, Rok Kastelec pod mentorstvom Alenke Goršič Ernst, Mia Koper in Manca Ernst ter Rok Kastelec in Kristjan Turnšek pod mentorstvom Gregorja Plambergerja.

»Če boste držali skupaj, vas nihče ne more premagati!«

Iskrene čestitke!

Jože Volk

Foto: Milan Njenjić

MOV - proslava ob dnevu državnosti (6)