srssersssdgimvssmicdsd

IGLU impro šov z dijaki za dijake

Dijaki 1. letnikov gimnazije so se v sredo, 1. 12 2021, ob 11.00 in 13.00 v mali dvorani Doma kulture Velenje zabavali ob ogledu IGLU impro šova. Pripravila sta ga mojstra gledališke improvizacije Vid Sodnik in Sara Šoukal, pri ustvarjanju predstave pa so sodelovali tudi dijaki, vključeni v OIV in gledališki krožek »ves svet je oder«.

Vid Sodnik že od sredine oktobra tedensko izvaja impro delavnice z našimi dijaki gledališčniki in jim odstira svet gledališke improvizacije. Obenem novonastalo skupino postavlja na oder pred občinstvo in s tem plete vezi med posamezniki ter jih povezuje v celoto.

Predstava IGLU teatra je bila tako zabavno in spontano prilagojena našemu občinstvu, hkrati pa je aktivno vključevala prav vse dijake. Menda smo se zabavali vsi, tako občinstvo kot tudi nastopajoči. 🙂

Mentor Jože Volk, prof.

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660