srssersssdgimvssmicdsd

ŠPORTNO-KULTURNO-UMETNIŠKI PROJEKTNI DAN

V petek, 18. 12. 2020, smo imeli na šoli športno kulturno umetniški projektni dan. Dijaki in učitelji so dan preživeli brez računalnika in sedenja pred zaslonom, ki naj bi ga začeli z domačim  slovenskim zajtrkom (kruh, maslo, med, marmelada, jabolko, zeliščni čaj). Nato pa so morali opraviti obvezen pohod z najmanj 10.000 koraki in dejavnost po izbiri: ali športne, kulturno-umetniške in družabno-družinske. Po končani dejavnosti so dijaki razrednikom in učiteljem športne vzgoje poslali kratko poročilo s posnetkom poti in fotografskim utrinkom.

Bili so zelo ustvarjalni. Obiskali so zanimive točke v naravi – vrhove, jezera, jame – in počeli marsikaj zanimivega. Pekli so piškote, se lotili kuharskih podvigov, igrali družabne igre, šah, izdelovali nakit, novoletne voščilnice, ustvarjali haikuje, peli, igrali na svoje inštrumente …  Izrazili so, da bi si želeli še več takšnih dni.

Aktiv ŠVZ

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660