srssersssdgimvssmicdsd
  • Gimnazija

Naše debaterke prve v državi

Na drugem debatnem turnirju 14. 11. 2015 v Ormožu se je naša debatna ekipa v sestavi: Taja Oblišar (3. U), Karin Turner (1. B) in Nika Jelen (1. B) zavihtela v sam vrh slovenskega srednješolskega debatiranja in premagala vseh ostalih 23 ekip , ki so debatirale v slovenščini.

Na turnirju so tekmovali tudi Žana Petek (2. A), Niko Klančnik (1. A) in Karin Lešnik (2.U), ki so se tudi dobro uvrstili. Naša najbolje ocenjena govorka je bila tokrat Nika Jelen (1. B), ki je zasedla odlično 5. mesto med 72 govorci in govorkami.

Pripravljena debatna trditev je bila »Podpiramo genski inženiring za izboljševanje človeka.«, nepripravljeni debatni krog pa je bil na trditev »Uvedimo obvezno testiranje na droge v srednje šole«.

Iskrene čestitke vsem za izvrsten dosežek!

Mentorica

mag. Nataša Makovecki

Deabterji vsi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660