srssersssdgimvssmicdsd

SA-ŠA IMA TALENT!

V torek, 28. januarja, ob 12.00 uri v veliki predavalnici na MIC-u. Udeležili se ga bodo dijaki 2. A, 3. A, 3. B in 3. Š. Za dijake bo izpred ŠCV organiziran prevoz.

Danes, v petek, 24. 1. 2020, preverite maile, saj se je na drugi del dogodka obvezno potrebno prijaviti:    Vabilo_dijakom  

Dijaki ŠC Velenje organiziramo prvi dogodek SA-ŠA ima talent!, s katerim želimo krepiti zavedanje, da naša Savinjsko-šaleška regija mladim ponuja priložnosti za rast in razvoj s poudarkom na misli: »Ni treba iti čez mejo, da dobro zaslužiš in imaš lepo življenje.«

Na dogodku bomo gostili 10 podjetnikov, menedžerjev, inženirjev, start-upovcev in ostalih uspešnih posameznikov, ki bodo dijakom 2. A, 3. A, 3. B in 3. Š pomagali odgovoriti na vprašanja o izbiri študijske in poklicne poti. Namen dogodka je predstavitev poklicev prihodnosti in priložnosti, ki se odpirajo, okrepitev privlačnost tehničnih poklicev ter predstavitev podjetja BSH in drugih gospodarskih družb, partnerjev projekta Inženirke in inženirji bomo!

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660