srssersssdgimvssmicdsd

Ekskurzija – Fakulteta za logistiko

Za dijake maturante in tiste, ki so si v 3. letniku izbrali OIV iz informacijskih znaj, je bila organizirana ekskurzija na Fakulteto za logistiko v Celju. Ustanova je predstavila svoje dejavnosti in študijsko delo na zelo zanimiv način, ki je vključeval tudi preproste eksperimente in aktivno sodelovanje dijakov v laboratorijskem delu.

Naši dijaki so dobili osnovne obrise kako pomembna je veda logistika v današnjem poslovnem in privatnem življenju vsakega posameznika. Študij je bil predstavljen, kot izjemno perspektiven v smislu zaposlitve in možnosti napredovanja v znanstvenoraziskovalnem delu v sodelovanju s tujino.

Za sprejem naših dijakov se zahvaljujem  Fakulteti za logistiko v Celju in osebi Prof. dr. Maji Fošner

Mag. Ivan JOVAN

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660