srssersssdgimvssmicdsd

Nastop naše dijakinje Nike Oder s Komornim godalnim orkestrom Slovenske filharmonije

V nedeljo, 20. oktobra 2019, je v dvorani Zdraviliškega doma Term Dobrna potekal zaključni koncert EMARS Masterja 2018/19 s Komornim godalnim orkestrom Slovenske filharmonije in solisti. Na koncertu se je predstavilo 13 mladih glasbenikov iz Slovenije, Srbije in Avstrije, ki so jih na majskem koncertu izbrali profesorji Jože Kotar, Igor Mitrović, Janez Podlesek in Matej Zupan. Kot solistka je s filharmoniki že drugič zaigrala tudi flavtistka Nika Oder, dijakinja 3. letnika umetniške gimnazije Velenje. Z Marijo Obradović iz Srbije, prav tako flavtistko, sta združili zvok svojih instrumentov ter ga prefinjeno in samozavestno prepletli s harmonijami orkestra. Slišali smo Koncert v C-duru za dve flavti italijanskega skladatelja Vivaldija.
Za nastop ji iskreno čestitamo in želimo še veliko uspehov na njenem glasbenem potovanju!

Na spodnji povezavi si lahko ogledate njun nastop:

https://www.youtube.com/watch?v=A3HEE0IrQ-o&feature=youtu.be

mentorica Špela Zamrnik

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660