srssersssdgimvssmicdsd

Šolsko tekmovanje iz angleščine za prve in druge letnike

V vseh oddelkih prvih in drugih letnikov smo 6. 6. 2019 izvedli šolsko tekmovanje iz znanja angleščine. Ker v Sloveniji za prve in druge letnike podobnega tekmovanja ni (na regijski oz. državni ravni lahko tekmujejo iz znanja angleščine šele v tretjem letniku), smo učiteljice angleščine pripravile za naše dijake zdaj že skoraj tradicionalno šolsko tekmovanje. Dijaki so se lahko pomerili s svojimi vrstniki v bralnem razumevanju, jezikovni natančnosti in v bogatosti besednega zaklada. Tekmovalo je 14 dijakov iz prvih letnikov in 22 iz drugih letnikov.

Najboljši med prvimi letniki so bili:
1. Jona Zamrnik 1. a
1. Brina Miklavžina 1. a
3.
Pia Čretnik 1. Š
3. Ana Ketiš 1. a
5.
Sara Karakaš 1. U

in v drugih letnikih:
1.
Urban Vesel 2. b
2.
Maja Lucija Tomanič 2. U
3.
Katja Jevšenak 2. a
4.
Gašper Glinšek 2. b
5.
Maj Primožič Horvat 2. U

 Iskrene čestitke vsem!

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660