srssersssdgimvssmicdsd

VALENTINOVANJE V IZVEDBI DIJAKOV 2. U IN DIJAŠKE SKUPNOSTI

V torek, 14. 2. 2017, smo dijaki 2. U v okviru dijaške skupnosti gimnazije organizirali valentinovanje za dijake 2. in 3. letnika. Dogodek, ki se je odvijal v jedilnici Gaudeamus, je bil namenjen sproščenemu druženju gimnazijcev, ki so ga popestrile zabavne igre, glasba, ples in sladke dobrote, za katere smo poleg hotela Paka in Gorenja Gostinstva poskrbeli tudi gostitelji.

Zahvaljujemo se Andreju Cigaletu iz 3. A za glasbo, Dejanu Gojkoviću iz 2. Š in Stašu Zupancu iz 2. B pa za fotografije. Organizacija dogodka je zahtevala precej truda, zato nas še posebej veseli, da so se tudi dijaki obiskovalci zelo pozitivno odzvali in pokazali veliko dobre volje za sodelovanje. Najbolje so se odrezali dijaki 2. A, ki jim iskreno čestitamo. Glede na odzive dijakov po dogodku smo prepričani, da nam je skupaj odlično uspelo. Takih prijetnih in zabavnih druženj si še želimo!
2. U z razredničarko

Dan Ljubezni, sreče in veselja, to je Valentin,
Četudi je to le en dan nam je večno v spomin.
Saj čez preosstalo leto pogosto pozabimo,
da ljubezen vsak dan rabimo.
V življenju je vsak ljubezni podložnik,
mama ti vlak in fotr ti krožnik.
malo v šali, malo za res,
želimo vam obilo ljubezni v življenju ,
ter vas vabimo na ta valentinov ples.
2. A

 

Zate…

Sveti Valentin skriva ključ do korenin,

pove ti pot do visokih planin.

Kjer raste roža mila,

ki svetlika se, kot koža tvoja, svila.

 

Ti, ti moj srček si,

Ti, ki moje srce si te želi.

A danes tukaj z mano tebe ni,

Ker daleč, daleč stran si ti.

 

Domen Zabukovnik in 2.š

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660