Lahkih nog naokrog po Bohinju

Športniki 1. Š oddelka so pričeli novo šolsko leto na prav poseben način. Udeležili so se šole v naravi, kjer so v zaledju bohinjskih hribov sklepali nova prijateljstva in tkali močne vezi, ki jim bodo med letom pomagale premagovati šolske obveznosti. Program je vseboval obilico športnih aktivnosti, tako da je bila na preizkušnji tako vzdržljivost kot tudi potrpežljivost in spretnost.

Dijaki so v času pohoda na Vogar občudovali naravo, še posebej navdušeni pa so bili na vrhu, saj je bil pogled na jezero ob lepem sončnem dnevu prav čaroben. Po hitrem spustu je sledil še skok v jezero in že so bili z žogo v roki na igrišču. Likovna delavnica je spodbudila domišljijo in kreativnost dijakov in nastala so lepa likovna dela. Veslanje po jezeru vse do Ukanca je ponovno pognalo kri po žilah in tako so bili ravno prav ogreti tudi za spodbujanje naših športnikov na svetovnem prvenstvu. Športno-spoznavni teden smo zaključili z orientacijskim tekom, spuščanjem po vrvi in izdelavo filtra za pitno vodo.

Polni lepih vtisov in na novo stkanih prijateljskih vezi so pripravljeni na vstop v srednjo šolo.

Klavdija Jug, razredničarka

Povezava do foto in video galerije