Naša dijakinja 2. U, violinistka Vesna Zupančič, je pod mentorstvom Danice Koren sodelovala na mednarodnem spletnem tekmovanju London Young Musician, kjer je v kategoriji young master osvojila platinasto nagrado. Iskrene čestitke!
Lukas Grum bo igral z orkestrom Slovenske filharmonije