srssersssdgimvssmicdsd

Evropska_deklika_MAT_olimpijada
Inventura2022-016
umetnikiveer2U-117
Umetnikiveer3U-063
Start_UP_na_prostem
Maturantska_ekskurzija_panija
Kiparjenje_glina
ola_v_naravi_1_
Diamantni_maturant_Rok_TB_pri_Pahorju
IMG_20220223_110448
Obinskiprvakivodbojki
OtrocispostajeZoom-001
previous arrow
next arrow

Pia Čretnik, državna podprvakinja v članski konkurenci

Minuli vikend se je v Kamniku odvijalo Državno prvenstvo v sabljanju, kjer sta se v članski kategoriji pomerila tudi dijaka Gimnazije ŠC Velenje Pia in Leo Čretnik, ter se odlično odrezala.

Pia Čretnik iz 4. Š je bila po zaključenih borbah v skupinah na 4. mestu, nato pa je z odličnimi borbami v eliminacijskem delu dvakrat zmagala in se tako prebila v finale. Žal je bila v napeti finalni borbi nasprotnica za odtenek boljša. Pia je tako osvojila 2. mesto in naslov državne podprvakinje.

Tudi Leo Čretnik iz 1. Š se je v močni konkurenci starejši sotekmovalcev v skupinah odlično boril, saj je zabeležil štiri zmage in le en poraz.  Kasneje pa je v eliminacijskem dvoboju naletel na močnejšega nasprotnika, ki ga je tako izločil iz nadaljnjega tekmovanja. Na koncu je dosegel zanj odlično 9. mesto. 

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660