Vabilo na podelitev priznanj ŠCV

Spoštovana, spoštovani!

V četrtek, 26. maja 2016, Vas ob 17. uri vabimo v dvorano kulturnega doma Velenje na svečano podelitev priznanj Šolskega centra Velenje.
Na prireditvi bomo podelili priznanja dijakinjam in dijakom, ki so s svojo odličnostjo na raznih področjih dosegali vidne uspehe.

Veselimo se Vašega obiska, da jim bomo skupaj izkazali priznanje za njihovo ustvarjalno delo ter ob kulturnem programu preživeli lep večer.

Prijazno vas pozdravljamo.
                                                                                                                                                          mag. Ivan Kotnik,