ATLETIKA – področno srednješolsko tekmovanje

Na področnem srednješolskem atletskem tekmovanju, ki je bilo v Celju 10. maja 2022, so atleti naše gimnazije dosegli odlične rezultate.

Na zmagovalno stopničko sta se povzpela Sebastjan Turinek za najboljši čas v teku na 1000 m, Hana Marolt  pa v teku na 400 m.

Tudi fantje, ki so tekli v štafeti  4 x 100 m ,Sebastjan Turinek, Rok Hudournik, Jaka Hribar in Gal Golob, so bili  prepričljivo najboljši.

Rok Hudournik je bil 2. v teku na 400 m, prav tako pa je srebro osvojila tudi štafeta dijakinj v sestavi Hane Marolt, Ine in Tinkare Miklavžin ter Mance Cesar.

Tretjega mesta pa so se veselili Jaka Hribar v teku na 100 m, Malik Romanič v suvanju krogle in Ina Miklavžin v teku na 400 m.

Tudi ostali dosežki naših dijakov in dijakinj so bili zadovoljivi.

Držimo pesti, da se bodo dijaki in dijakinje s temi rezultati uvrstili na državno tekmovanje.

ČESTITKE VSEM!

Vodja ekipe: Helena Hliš Bukovnik, prof.