OBVESTILO O PREVENTIVNIH PREGLEDIH DIJAKOV

Dijake Gimnazije obveščamo, da bo Zdravstveni dom Velenje, Dispanzer za šolske otroke in mladino izvedel obvezne sistematske zdravstvene preglede dijakov po naslednjem razporedu:

Sreda, 12. 1. 2022
3. U
P. Glojek

Dijaki 3. U pridejo ob 8.00 v šolo, kjer se bodo najprej v razredu samotestirali, potem pa skupaj z učiteljem odšli v Zdravstveni dom Velenje.

Dijaki se na dan pregleda zglasijo v Dispanzerju za šolske otroke in mladino v Zdravstvenem domu Velenje.

Dijaki morajo imeti s sabo naslednje dokumente:

– zdravstvene kartice;

– cepilne kartončke;

– dijaki, ki nimajo izbranega osebnega zdravnika v Zdravstvenem domu Velenje ali imajo izbranega zasebnega zdravnika, morajo s sabo prinesti izpolnjen obrazec o zdravstvenem stanju od svojega osebnega zdravnika.

Dijakom na dan pregleda pouk odpade, na pregled jih spremlja učitelj, ki ima pri njih pouk 1. šolsko uro.

Lep pozdrav!

Gabrijela Fidler, univ. dipl. psih