srssersssdgimvssmicdsd

Naša profesorica Alenka Podpečan na Živookah VALA 202

V začetku decembra je bil objavljen razpis za prijavo na Živooke, in sicer za nepoznane pevce, ker so do sedaj nastopali samo znani bendi in pevci. Na razpolago je bilo nekaj zimzelenih skladb, vsak si je lahko izbral katerokoli pesem s predlaganega seznama ter se posnel s 30-sekundnim videom. Tiste, ki so jim bili všeč, so povabili v oddajo. Med njimi je bila tudi naša profesorica glasbe, solfeggia in zborovodkinja, ki jih je najbolj prepričala s svojo izvedbo pesmi Let it be. Izbranih je bilo 9 pevcev različnih starosti, najmlajša je stara 13 let, kar nekaj pa jih je že zaposlenih. 
Več o razpisu: Lépo poješ? Prijavi se na Živooke! – Val 202 (rtvslo.si)

Posnetek profesorice Alenke Podpečan si lahko pogledate s klikom na link: Alenka – Let It Be [Živooke] (Live radio performance) – YouTube (na posnetku je zapisano napačno ime).

Ponosni smo, da so poleg dijakov naše šole uspešni tudi profesorji. Iskrene čestitke!

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660