srssersssdgimvssmicdsd

ŠOLSKO GEOGRAFSKO TEKMOVANJE

Novembra smo izvedli šolsko tekmovanje iz znanja geografije, ki je potekalo nekoliko drugače kot prejšnja leta. Šolska raven tekmovanja je obsegala samo teoretični del, ki pa je bil zelo obsežen in je od tekmovalcev zahteval visoko raven znanja. Tema letošnjega tekmovanja je bila Gore Slovenije in sveta. Udeležilo se ga je 34 dijakov. Največ znanja je pokazal Jakob Cesar iz 3. B, ki se je kot eden izmed 44 dijakov iz cele Slovenije uvrstil na državno tekmovanje. Poleg njega so bronasto priznanje osvojili še: Vid Grušovnik, Ambrož Sovič, Manca Poberžnik, Kim Fricelj, Miha
Jevšenak, Lenart Frankovič, Iza Šerc, Tina Murkovič, Jakob Brglez in Mojca Grudnik.

Vsem tekmovalcem čestitamo za izkazano znanje!


Mentorica: Tanja Golob, prof.

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660