srssersssdgimvssmicdsd
  • Domov
  • Novice
  • Prvi izbirni preizkus in priprave na kemijsko olimpijado 2021

Prvi izbirni preizkus in priprave na kemijsko olimpijado 2021

V petek, 15.01.2021, bo virtualno potekal prvi izbirni preizkus za kemijsko olimpijado. Ta bo potekala konec julija v Osaki na Japonskem. V skupino naše gimnazije so se uvrstili Marko Berkenjačević, Igor Jugović, Katja Jevšenak, vsi iz 4. letnika Rok Tadej Brunšek iz 3. letnika in Anastazija Gračner iz 2. letnika. Rok Tadej in Anastazija sta se morala udeležiti tudi internega šolskega kemijskega tekmovanja, na podlagi katerega sta se lahko uvrstila v kvalifikacijsko ekipo, v kateri imajo sicer prednost maturanti. Ekipa maturantov pa je lanska – na lanskih kvalifikacijskih testih so pokazali veliko znanja, saj so se uvrstili med 20 najboljših od 180 tekmovalcev. Njihova mentorica je mag. Karmen Grabant.

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660