srssersssdgimvssmicdsd
  • Gimnazija
  • Domov
  • Novice
  • Srečanje učiteljev tujih jezikov osnovnih šol in gimnazije

Srečanje učiteljev tujih jezikov osnovnih šol in gimnazije

V sredo, 21. 10. 2015, ob 14.00 je na Gimnaziji Velenje potekalo 3. srečanje učiteljev tujih jezikov. Tema letošnjega srečanja je bilo sodelovanje devetošolcev na natečaju Ustvarjajmo v tujem jeziku, ki ga že tretjič razpisuje gimnazija v sodelovanju z Medobčinsko zvezo prijateljev mladine Slovenije.

Učenci bodo letos ustvarjali na temo Ljubezen. Z namenom lažjega prehoda iz osnovne šole na gimnazijo pa letos osnovnošolcem ponujamo še zanimive delavnice v nemščini in angleščini, v njih pa bodo spoznali način dela pri pouku tujih jezikov na gimnaziji. Srečanje je potekalo v prijetnem ozračju, učitelji smo izmenjali veliko zanimivih in za pouk pomembnih izkušenj. Takšno sodelovanje se nam zdi učinkovito in koristno.

Za aktiv tujih jezikov: Jelka Oder, prof.

 

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660