srssersssdgimvssmicdsd

Evropska_deklika_MAT_olimpijada
Inventura2022-016
umetnikiveer2U-117
Umetnikiveer3U-063
Start_UP_na_prostem
Maturantska_ekskurzija_panija
Kiparjenje_glina
ola_v_naravi_1_
Diamantni_maturant_Rok_TB_pri_Pahorju
IMG_20220223_110448
Obinskiprvakivodbojki
OtrocispostajeZoom-001
previous arrow
next arrow

Predstavitev poklica policist na ŠC Velenje

Vabljeni na prireditev predstavitve poklica policist. Prireditev oz. prikaz delovanja policije bo potekala v sredo, 11. marca, ob 10. uri na Medpodjetniškem izobraževalnem centru. Na prireditvi bo policija predstavila poklic policist in hkrati tudi opremo iz različnih delovnih področij znotraj policije. Tako se bo predstavila elitna Specialna enota, bombni tehniki, vodni top policije, konjenica, prometna policija, vodniki službenih psov s službenimi psi, posebna enota policije, maskota PIKA, mobilna policijska pisarna, predvsem pa bo na ogled tudi helikopter slovenske policije.Če bodo okoliščine dopuščale bodo pripadniki specialne enote prikazali tudi, kakšno zanimivo akcijo (reševanje talcev, izvajanje nalog s pomočjo helikopterja …). Obiskovalci bodo lahko spoznali:
• delo policista in zahtevane pogoje za sprejem v policijo,
• kako potekata prijava na razpis in izbirni postopek,
• preizkus telesnih zmogljivosti,
• zdravstvene in psihofizične zahteve za opravljanje poklica,
• druge kriterije za izbor kandidatov za policista,
• šolanje na Policijski akademiji in višješolski študijski program Policist,
• druge koristne informacije.
Vse to in še več! 11. marca ob 10. uri na Medpodjetniškem izobraževalnem centru Velenje.
Letak

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660