srssersssdgimvssmicdsd

Regijsko tekmovanje iz angleščine

V ponedeljek, 3. 2. 2020, je v Celju potekalo regijsko tekmovanje, ki smo se ga udeležili z desetimi tekmovalci. Največ znanja sta pokazala Urban Vesel (3. b), ki je dosegel najboljši rezultat v naši regiji (83 točk), in Maja Lucija Tomanič (3. U), ki je zasedla 5. mesto v regiji z 80 točkami (za primerjavo – nihče v državi ni presegel 86 točk). Oba sta se uvrstila med približno 80 tekmovalcev v državi, ki se bodo lahko konec marca pomerili na državnem tekmovanju v Ljubljani.
Trije naši tekmovalci; Žiga Gojević (3. U), Katja Jevšenak (3. a) in Nina Jakop (3. a), so prav tako pokazali zelo visoko raven znanja, saj se jim je uvrstitev na državno raven izmuznila zgolj za 3 oziroma 4 točke.
Iskreno čestitamo vsem in želimo našima tekmovalcema v Ljubljani veliko uspeha!

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660