srssersssdgimvssmicdsd

Obisk Komunalnega podjetja Velenje, d.o.o.

Dijaki 2. in 3. letnika Gimnazije Velenje, ki sodelujejo v delovnih skupinah Erasmus+ projekta My Virtual Town, so 6. 2. 2020 obiskali Komunalno podjetje Velenje. V okviru projekta namreč dijaki obravnavajo funkcije delovanja mesta oz. lokalne skupnosti.

Obseg in pomen delovanja Komunalnega podjetja ter zagotavljanje komunalnih storitev v Mestni občini Velenje sta predstavila vodja poslovne enote Komunala, g. Primož Rošer, in vodja poslovne enote Energetika, g. Ervin Miklavžin. Po zanimivi predstavitvi so si dijaki še ogledali nadzorno sobo Komunalnega podjetja in centralno energetsko postajo.

Namen obiska Komunalnega podjetja je bil, da dijaki pridobijo vpogled v področje zagotavljanja komunalnih storitev v lokalni skupnosti, vključno z oskrbo s pitno vodo, odvajanjem odpadne vode, ogrevanjem in ravnanjem z odpadki.

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660