srssersssdgimvssmicdsd

Šolsko tekmovanje iz znanja nemščine

V sredo, 8. januarja, je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja nemščine za dijake 2. in 3. letnika. Udeležilo se ga je 13 dijakov 2. letnika in 24 dijakov 3. letnika. 13 jih prejme bronasto priznanje, od teh pa se jih je 7 uvrstilo na državno tekmovanje.

Prejemniki bronastih priznanj so: Rok Tadej Brunšek, 2. A, Tilen Einfalt, 2. Š, Žana Kukavica, 2. Š, Tina Murkovič, 2. A, Pija Kotnik, 3. U, Laura Hrovat, 3. A, Nika Oder, 3. U, Tjaša Plaskan, 3. A, Florijan Plešnik, 3. A, Marko Berkenjačević, 3. B, Kaja Česko, 3. Š, Vita Burič, 3. B, Tamara Logar, 3. Š.

Državnega tekmovanja, ki bo v torek, 4. februarja, v Ljubljani, pa se bodo udeležili: Rok Tadej Brunšek, Tilen Einfalt, Pija Kotnik, Laura Hrovat, Nika Oder, Tjaša Plaskan in Florijan Plešnik.

Vsem dijakom iskreno čestitamo in jim želimo veliko uspeha na državnem tekmovanju!

aktiv učiteljic nemščine

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660