srssersssdgimvssmicdsd

Odbojka, področno tekmovanje za dijakinje, Ravne na Koroškem, 28. 11. 2019

Ekipa dijakinj naše gimnazije nadaljuje z zmagami proti koroškim odbojkaricam. Najprej so dramatično premagale gimnazijo z Raven na Koroškem z 2 : 1, nato še ekipo Srednje zdravstvene šole iz Slovenj Gradca z 2 : 0 ter se tako uvrstile v četrtfinale šolskega športnega tekmovanja v odbojki.

Za šolo so nastopile: Stropnik Brina, Tjaša Penica, Teja Spital, Pia Brusnjak, Maja Marolt, Manca Nahtigal, Enja Tonkli, Zoja Moličnik, Ines Pačnik, Ema Hojan in Lara Ostervuh. Vodja ekipe: Morena Pergovnik.
Čestitamo in želimo veliko uspeha in športne sreče v nadaljevanju tekmovanja!


Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660