Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva

Vse dijake zaključnih letnikov vabimo, da se prijavijo na Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva.

Letošnji  Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva bo v četrtek, 28. 11. 2019 ob 16.30 uri.
Dogodek poteka v podjetjih po vsej Sloveniji – seznam vseh prijavljenih podjetij je na www.odkrijsvojtalent.si, kjer je možna individualna ali skupinska prijava.
Podjetja odprejo svoja vrata prav zato, da mladi in njihovi starši spoznajo različne perspektivne poklice, zanimiva delovna okolja, veščine, ki jih bodo potrebovali, ter zaposlene, ki te poklice že opravljajo.

LETAK o dogodku lahko izobesite po šoli, objavite v e-Asistenta in/ali razdelite otrokom/dijakom pri razredni uri.

NAVODILA za prijavo prek spletnega obrazca. Prijava je možna tudi prek mobilnih telefonov.

SEZNAM podjetij po regijah.

DOGODEK, objavljen tudi na Facebooku, Twitterju in kanalih GZS.

Vse sodelujoče osnovne in srednje šole prejmejo uradno potrdilo od Gospodarske zbornice Slovenije za sodelovanje.

V kolikor imate dodatna vprašanja, smo vam na voljo na ana.lucka.pirnat@gzs.si tel. 031 643 623.

Gospodarska zbornica Slovenije bo posebej nagradila svetovalnega delavca ali učitelja, ki bo motiviral največje število otrok za obisk v podjetjih in se tudi sam udeležil obiska podjetja. To lahko zagotovimo v primeru, da svetovalni delavci prijavljajo otroke na obisk v izbrano podjetje. Prav tako bo nagrado prejela šola.
Vljudno vabljeni k soustvarjanju Dneva odprtih vrat slovenskega gospodarstva – kreirajmo priložnost mladim danes za jutri – se vidimo 28. 11. 2019!