srssersssdgimvssmicdsd

Poletna šola v naravi za športnike, 3. Š

Namen izvedbe šole v naravi je dijake seznaniti z vodnimi aktivnostmi oz. z vsebinami, ki jih v okviru pouka športne vzgoje ne morejo spoznati. Tako so spoznali osnove potapljanja, supanja, jadranja, igrali odbojko na mivki, odtekli orientacijski tek, v okviru geografske ekskurzije pa so si ogledali Škocjanske jame in ribogojnico Fonda. Podrobno so spoznali mesto Piran (delovni listi) in se peljali z ladjico Subaqaticum z ogledom podvodnega sveta. V prostem času so igrali odbojko, košarko in se družili ob družabnih igrah. Tako prvi kot zadnji večer smo z vso vnemo navijali za naše odbojkarje, ki so se ravno takrat uvrstili v finale evropskega prvenstva v odbojki.
Šola v naravi je bila v celoti realizirana, potekala je brez zapletov in z obilico lepih vtisov.
Spremljevalca: Vojko Tovornik in Morena Pergovnik

All-focus

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660