srssersssdgimvssmicdsd

NAŠI USPEŠNI ŠPORTNIKI

TENIS
Miha Kastelec, dijak 3. Š in član Šaleškega teniškega kluba je, postal teniški podprvak v kategoriji fantje do 18 let posamezno.
Turnir je potekal od 17. 9. – 19. 9. 2019 v TK Svoboda Ljubljana, nastopilo pa je 28 tekmovalcev.
Čestitamo!

ATLETIKA
Slovenj Gradec, september 2019: PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U16
Sebastjan Turinek, dijak 1. Š in član ATLETSKEGA KLUBA VELENJE, je zmagal v teku na 1000 m in se uvrstil v reprezentanco Slovenije U 16.
Sebastjan Turinek in Tijan Skaza, dijaka 1. Š in člana ATLETSKEGA KLUBA VELENJE,  sta tudi člana štafete 4 X 300 m, ki je prav tako osvojila 1. mesto.

Velenje, september 2019: EKIPNO PRVENSTVO ZA ČLANE IN ČLANICE
Alja Trupej, dijakinja 2. Š in članica ATLETSKEGA KLUBA VELENJE, je tudi v ekipi štafete 4 x 400 m, ki je postavila nov državni rekord časom 2:41,22.
Filip Dominković, dijak 3. Š in član ATLETSKEGA KLUBA  VELENJE, pa je osvojil 2. mesto med člani z metom 63.26 m z 800-gramskim kopjem (člansko).