srssersssdgimvssmicdsd

Uspešna informativna dneva

Na gimnaziji smo bili z obiskom informativnih dnevov navdušeni vsi, še najbolj pa dijaki, ki so pripravili program. Najbolj nas razveseljuje izjemno povečano zanimanje za program splošne gimnazije (skoraj dvakrat toliko kot lani), kar dokazuje, da delamo dobro in okolje prepoznava kvaliteto dodane vrednosti, ki jo pridobijo dijaki na naši gimnaziji. Čeprav nimamo omejitev vpisa, dosegamo nadpovprečne rezultate pri uspehu ob koncu pouka in na splošni maturi. Tudi gospodarstvo izkazuje vedno večji interes za povezovanje z nami, saj se zaveda, da bodo v prihodnosti vse bolj potrebovali kader, ki bo imel široko paleto znanja in razgledanosti in bo pripravljen na poklice, ki jih danes morda še ne poznamo.

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660