Predinformativni dan v Velenju – Dan za radovednost

V torek, 29. 1. 2019, je za vas na ŠC Velenje organiziran predinformativni dan, na katerem se vam bodo predstavile višje strokovne šole in fakultete. Predstavitve bodo potekale v učilnicah Gimnazije, B in C stavbe ŠC Velenje ter v predavalnicah Gaudeamusa (razpored posameznih predstavitev). Ker ta dan nimate pouka, morate obiskati vsaj pet predstavitev in se na teh predstavitvah podpisati na listo prisotnosti.

Priložen je tudi obrazec Sigen-CA. Tega izpolnjenega skupaj z osebno izkaznico prinesite vsi tisti, ki se nameravate vpisati na univerze (visokošolski ali univerzitetni programi) in boste oddali prijavo s kvalificiranimi digitalnim potrdilom. Obrazec lahko oddate predstavnikom upravne enote med 9. in 13. uro v učilnici A004 na Gimnaziji. Na osnovi izdanega obrazca boste prejeli vso potrebno dokumentacijo za ureditev kvalificiranega digitalnega potrdila.

Poleg predstavitev posameznih višjih šol in fakultet, najdete na razporedu tudi predstavitve Slovenske vojske in Policije, Zavoda za zaposlovanje, študentskih domov, predstavitev študija v tujini in še kaj. Preglejte vse možnosti in se odločite za vsaj pet tistih predstavitev, ki vas najbolj zanimajo.