srssersssdgimvssmicdsd

Dijaki na poligonu varne vožnje v Ljubečni

V petek, 5. oktobra, je šola vožnje Antlej izbrane dijake vseh šol ŠCV povabila na poligon varne vožnje v ZŠAM Celje. Inštruktorji so dijakom na začetku predstavili pravila varne vožnje in podali bistvene informacije, nato pa je vsak od dijakov dobil priložnost za vožnjo avtomobila na poligonu.
Preizkusili so se v vožnji, vzvratnem in bočnem parkiranju, zdrsu koles v krožnem križišču in v obračanju z manevriranjem. Po malici so inštruktorji dijake peljali še na površino za bočno zdrsavanje zadnjih koles, kjer se je bilo potrebno ob zdrsu izogniti vodni zavesi, ki je predstavljala oviro na cesti.

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660