srssersssdgimvssmicdsd

Šolsko in območno tekmovanje iz znanja geografije 2018

Tema tekmovanj iz znanja geografije, za letošnje šolsko leto je Trajnostni turizem za razvoj.
Na šolskem tekmovanju, ki smo ga izvedli 16. januarja, je sodelovalo šestdeset dijakov. Enaindvajset dijakov je prejelo bronasto priznanje, najboljših šest pa se je uvrstilo na območno tekmovanje. To so bili: Miha Rožič, Eva Hudournik, Jaka Lesjak in Gašper Ladinek iz 4. B, Igor Jugović iz 1. A ter Kaja Česko iz 1. Š.
Območno tekmovanje je organizirala gimnazija iz Novega mesta 7. marca. Med osemintridesetimi gimnazijci so se vsi naši dijaki zelo izkazali, saj so vsi prejeli srebrno priznanje. Tako bodo našo šolo na državnem tekmovanju zastopali Miha Rožič, Igor Jugović in Kaja Česko. Državno tekmovanje bo 13. 4. 2018 v Rušah.

Vsem tekmovalcem se zahvaljujemo za udeležbo in čestitamo za dobre rezultate. Najboljšim trem pa želimo veliko uspeha na državnem tekmovanju.

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660