srssersssdgimvssmicdsd

Šolsko in regijsko tekmovanje v znanju angleščine za 3. letnike

Naši dijaki 3. letnikov so se 14. decembra 2017 lahko na šolski ravni med seboj pomerili v znanju angleščine in poznavanju življenja in dela Margaret Atwood, s posebnim poudarkom na njenem romanu Deklina zgodba (The Handmaid’s Tale). Tekmovanje je bilo namenjeno predvsem izbiri kandidatov za regijsko tekmovanje pod okriljem organizacije IATEFL.
Tekmovalo je 18 dijakov in dijakinj in največ znanja so na šolskem tekmovanju pokazali:

1 Tjaša Srotič (3. U)
2.
 Maja Tratnik (3. U)
3. 
Ana Golob (3. U)
4. 
Neja Kotnik (3. b)
5. 
Borut Mohorko (3. Š)     

Na regijsko tekmovanje so se uvrstili še: Brina Zamrnik (3. U), Kilian Čop (3. Š), Jan Vovk (3. b), Matic Ževart (3. a) in Anže Pirc (3. b).  
Regijsko tekmovanje je potekalo v Celju 5. februarja in zelo smo lahko ponosni, da je letos kar pet naših dijakov pokazalo vrhunsko znanje angleščine in se pridružilo 78 najboljšim slovenskim gimnazijcem, ki se bodo pomerili še na državni ravni.

Naša najbolje uvrščena dijakinja je bila: Maja Tratnik (3. U), ostali štirje dijaki, ki so vsi dosegli enako število točk, pa so: Ana Golob (3. U), Matic Ževart (3. a), Jan Vovk (3. b) in Anže Pirc (3. b).

Vsem dijakom za pokazano znanje iskreno čestitamo in jim želimo veliko uspeha tudi na državnem tekmovanju.

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660