srssersssdgimvssmicdsd

Šolsko tekmovanje v znanju zgodovine

V sredo, 31. januarja 2018, je v okviru dejavnosti Mladi zgodovinar na gimnaziji potekalo šolsko tekmovanje v znanju zgodovine. Letošnja tema je bila Slovenski naselitveni prostor od 10. do 15. stoletja. Tekmovanja se je udeležilo 29 kandidatov in kar 11 med njimi si je prislužilo bronasto priznanje. Prvi trije, ki bodo zastopali našo šolo na državnem tekmovanju pa so bili:

Erik GLINŠEK, 4. a, Primož PIRNAT 4. b, in Jaša Jernej RAKUN KOKALJ, 2. Š.

Vsem udeležencem tekmovanja čestitke in zahvala za sodelovanje. Zmagovalni ekipi pa srečno na skupinskem in individualnem delu državnega tekmovanja.

Mentorica: Cvetka Bovha, prof.

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660