Vpis v športni oddelek gimnazije

Kandidati, ki se želijo vpisati v športni oddelek programa gimnazija, morajo do 2. 3. 2023 poslati po pošti (Šolski center Velenje, Gimnazija, Trg mladosti 3, 3320 Velenje) ali na elektronski naslov (anita.petek@scv.si) naslednjo dokumentacijo, ki je pogoj za vpis v športni oddelek:

– zdravniško potrdilo (velja potrdilo osebnega zdravnika)

– izpolnjen posebni obrazec, na katerem nacionalna panožna športna zveza potrdi, da je kandidat pri njej registriran in da tekmuje na uradnih tekmovanjih: Potrdilo-nacionalne-panozne-sportne-zveze-za-vpis-v-sportni-oddelek (Navodilo-za-izpolnjevanje-obrazca-Potrdilo-nacionalne-panozne-sportne-zveze-za-vpis-v-sportni-oddelek)

– s strani društva ali kluba potrjen izpolnjeni posebni obrazec, na katerem je izjava trenerja: izjava_trenerja_o_sodelovanju-s_športnim_koordinatorjem

– potrdilo Olimpijskega komiteja Slovenije o dodelitvi in trajanju naziva, če ga kandidat ima

Z vsakim kandidatom bo opravljen razgovor, na katerega bo povabljen tudi trener.
Vsi kandidati bodo prejeli potrdilo o doseganju statusa športnika, ki ga bodo priložili prijavi za vpis v športni oddelek – rok prijave je 3. 4. 2023.