srssersssdgimvssmicdsd

Strokovna ekskurzija – Fakulteta za logistiko

V ponedeljek, 27. 11. 2017 je bila za dijake, 4. letnika – maturitetnega predmeta iz informatike in dijake 3. letnika – izbirnega predmeta informatike, strokovno ekskurzijo na Fakulteta za logistiko v Celju. Dijake je sprejela naša nekdanja dijakinja sedaj red. prof. dr. Maja Fošner in prodekanica za izobraževalno dejavnost na fakulteti.

Dijakom je bila predstavljena logistična veda in možnosti izobraževanja ter kasnejše zaposlitve na tem področju. Gre za obetavno znanosti, ki omogoča mobilnost ljudi in stvari. Po uvodnem delu so sledile tri praktične delavnice v katerih so dijaki spoznali osnovne probleme logistike in kako jih reševati.

Hvala ga. Maji Foršner in Fakulteti za logistiki v Celju za sprejem in izvedbo dejavnosti!

Mag. Ivan JOVAN

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660