srssersssdgimvssmicdsd

Strokovna ekskurzija v München

Dijaki izbirnih predmetov kemija, biologija in fizika, so ta vikend, od 31. 3. do 2. 4. 2017, preživeli na strokovni ekskurziji v bavarski prestolnici Nemčije v Münchnu.

Ogledali so si največje znamenitosti Munchna: slikovit dvorec Linderhof kralja Ludvika Bavarskega, BMW WELT in BMW muzej,  olimpijski park in se z dvigalom popoljali na 292m olimpijski stolpa, živalski vrt Hellarbunn ZOO, tehnični muzej – Deutsches Museum, center mesta in največje znamenitosti v mestnega jedra ter si iz avtobusa ogledali še večino ostalega milijonskega mesta.
Preživeli so nepozaben vikend in zaključili, da se bodo v München še vrnili.
mag. Karmen Grabant,

pedagoški vodja ekskurzije

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660