srssersssdgimvssmicdsd

2. tradicionalno srečanje umetniških gimnazij likovne smeri

Nova Gorica, Cerje, 22. in 23. september 2016
Prizorišče dogajanja: hrib Cerje na Krasu ob spomeniku Braniteljem slovenske zemlje

2. tradicionalno srečanje umetniških gimnazij likovne smeri  SŠOF Ljubljana, Gimnazija Celje Center, Gimnazija Velenje, Gimnazija Koper in Gimnazija Nova Gorica. Dijaki so ustvarili plakate na temo Pravica do prihodnosti.
Tokrat smo se preizkusili v uporabi sodobnih tehnologij in računalniških programov, s katerimi smo v kombinaciji s klasičnimi slikarskimi tehnikami ustvarili likovna dela.

Na srečanju so sodelovali: Nika Horvat, Amadeja Oder, Maja Pečnik, Katja Lovrenčič, Ema Glušič, Matej Cevzar, Tit Hofinger Mihelič, Klemen Tomic, Jure Jevšenak in Ida Glušič. Mentorici sta bili mag. Nataša Tajnik Stupar in Aleksandra Dolenec Gojevič.

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660