srssersssdgimvssmicdsd
  • Gimnazija
  • Domov
  • Novice
  • Naši dijaki kreativni v SAŠA inkubatorju v okviru Start UP projekta

Naši dijaki kreativni v SAŠA inkubatorju v okviru Start UP projekta

V četrtek, 22. 9., smo se dijaki 2. U in 3. U udeležili zaključne konference projekta SCALE SMEs, BE.creARTive, ki je potekala v SAŠA inkubatorju. Za dobrodošlico nas je pozdravil Jan Skok, ki je predstavil celoten projekt in program SCALE SMEs.


Sledil je pogovor s Tinetom Lugaričem, kreativnim direktorjem in soustanoviteljem Trampolina, ki se ukvarja s kreativnim razvijanjem idej. Pogovarjali smo se o kreativnosti, kako jo razvijati in spodbujati. Pokazal nam je tudi nekaj primerov dobre prakse.
Zatem je sledil pogovor z Aljošo Videtičem, priznanim fotografom, ki je z nami delil svoje ustvarjalne začetke in fotografske izkušnje ter nasvete. Ogledali smo si tudi nekaj njegovih fotografij. Sledila je delavnica fotografiranja.
V finalu so se tri skupine dijakov preizkusile v slikanju z metlami. Vsi so se odlično izkazali in prejeli nagrade.
Na koncu smo se še posladkali s sadjem in prigrizki. Preživeli smo kreativne in poučne ure v SAŠA inkubatorju.

Hana Mušić, 2. U

Povezava do galerije slik

Povezava do objave Start up vikenda na spletu

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660