Utrinki z maturantske ekskurzije

Danes dopoldne smo se polni zanimivih vtisov vrnili z maturantske ekskurzije po Španiji, ki se jo je udeležilo 82 maturantov naše šole. Ekskurzija nam je ponudila mnogo zanimivih ogledov po Barceloni (park Guell, bazilika Sagrada familia, stadion Camp Nou, glavna ulica La Rambla …) in sproščeno počitnikovanje v znanem letovišču Lloret de Mar. Na poti domov pa smo si ogledali še muzej ekscentričnega Salvadorja Dalija v njegovem rojstnem kraju.

Ker so se vsi oddelki odločili za isto destinacijo, je bila to odlična priložnost, da so se med seboj še bolje spoznali in povezali dijaki iz različnih oddelkov, kar jim je bilo zelo všeč. Učitelji spremljevalci smo ponosni na naše maturante, ki so bili prijetna predvsem pa zanesljiva družba, držali so se dogovorov in tudi zato je bila ekskurzija nadvse prijetna in nam bo vsem ostala v lepem spominu.