srssssersssdgimvssmicdsd

Umetniški večeri

Dijakom nudimo veliko možnosti javnega nastopanja v matični šoli in zunaj nje ter sodelovanja v različnih projektih. Zelo odmevni in edinstveni so večeri umetniških razredov, ki jih v sodelovanju z mentorji z izvirno ustvarjalno noto pripravijo dijaki. Koncerti dijakov glasbenikov se prepletejo z umetniškimi razstavami dijakov (sošolcev) likovne smeri.

Šolsko leto 2017/18

Večer 4. U, “Skozi trnje do zvezd” – 25. januar 2018
galerija slik

GALERIJA GLASBE Z DIJAKI 3. U

V petek, 6. 4. 2017, smo dijaki 3. U organizirali umetniški večer z naslovom Galerija glasbe. Želeli smo prikazati povezanost razreda, zato so likovniki poslušali pesmi, ki smo jih glasbeniki igrali na koncertu, jih nato upodobili, te upodobitve pa razstavili. Koncert je imel kljub svoji resnosti pridih nagajivosti in sodobnosti, najbolj se je to pokazalo v skupni skladbi Fantom iz opere. Tudi v prihodnje si želimo čimveč tako uspešnih večerov, kot je bil ta.

Tjaša Srotič, 3. U

Napovedujemo: