V nedeljo, 21. oktobra 2018, bo v Zdraviliškem domu Term Dobrna potekal zaključni koncert EMARSMasterja. Na koncertu se bodo predstavili finalisti in sicer kot solisti s Komornim godalnim orkestrom Slovenske filharmonije. Med solisti bo tudi naša dijakinja umetniške gimnazije, flavtiska Nika Oder (mentorica Špela Zamrnik), ki bo z orkestrom zaigrala Mozartov, Rondo v D-duru, KV Anh. 184. Nastopila pa bo tudi naša nekdanja dijakinja klarinetiska Lara Ramšak.
Lepo vabljeni!