srssersssdgimvssmicdsd
  • Domov
  • Novice
  • Gimnazijska novoletna prireditev v sodelovanju z Big Bandom

Gimnazijska novoletna prireditev v sodelovanju z Big Bandom

S slovesno novoletno prireditvijo so dijaki gimnazije v veliki dvorani glasbene šole zaključili leto 2017. Gimnazijski glasbeniki in recitatorji so nastopili ob spremljavi Big Banda in njihovega dirigenta Janija Šuligoja, ki je dovršene instrumentalne glasbene zvoke orkestra prepletel z gimnazijskimi izvajalci, bralci in govorniki: Nino Kreča, Nino Kač, Doris Ćisić, Dinom Ćejvanovićem, Lucijo Roša, Laro Goršek, Tjašo Srotič, Timom Dolencem, Maksom Praprotnikom in Tašo Praznik.

Ravnatelj Gimnazije, g. Rajmund Valcl, je v slovesnem nagovoru izpostavil štiri gimnazijce, ki so v preteklem koledarskem letu dosegli najvišja mednarodna priznanja: Nejca Zajca, Luka Jevšenaka, Miha Rožiča in Janjo Garnbret.

Prireditev je organiziral in povezoval 3. A razred, skupaj s prizadevno in izkušeno razredničarko Jožico Plešnik. Tako so gimnazijci z lepo glasbo, recitacijami, iskrenimi zahvalami, velikimi željami in upanji odhiteli v praznično obarvane počitnice.

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660