srssersssdgimvssmicdsd
  • Domov
  • Novice
  • 4. Evropske statistične igre – uvrstitev na državno raven

4. Evropske statistične igre – uvrstitev na državno raven

Naši ekipi GIMVEL v zasedbi Samo Šket, Aljaž Sovič in Jernej Šadl je uspela uvrstitev na državno raven tekmovanja iz znanja statistike. Izmed 150 sodelujočih ekip so dosegli 17. rezultat z 91,1 točkami od skupno 100 možnih. Za uvrstitev na državno tekmovanje je ekipa morala imeti več kot 83 točk. Sedaj je pred njimi raziskovalna naloga, kjer morajo svoje teoretično statistično znanje prikazati v kreativni in uporabni obliki. Želimo jim veliko uspeha in sreče v nadaljnjem tekmovanju.

Mag. Ivan JOVAN

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660