srssersssdgimvssmicdsd

Prepletamo poti do srčnih vezi

V četrtek, 6. 2. 2020, bomo ob 13.30 v Vili Bianca prepletali poti in tkali srčne vezi.

Vabimo vse babice, dedke, stare mame in stare očete, ome in opane, stanovalce Doma za varstvo odraslih, tiste, ki živite sami in si želite malo družbe, in vse tiste, ki vas zanima, kaj na ŠC Velenje počnemo prostovoljci.Če si želite dan preživeti malo drugače, vas vabimo, da se nam pridružite in prisluhnete našim dijakom Gimnazije Velenje iz 1. U in dijakom 2. GH Šole za storitvene dejavnosti, ki za vas pripravljajo bogat glasbeni program in predstavitev svojih umetniških izdelkov. Tudi stanovalci Doma za varstvo odraslih pripravljajo presenečenje. Predstavili pa vam bomo našo trgovinico Trend butik, ki je pred kratkim odprla svoja vrata in v kateri lahko po simbolični ceni izberete tudi kaj zase.

Pridružite se nam, lepo nam bo!

Prostovoljci Šolskega centra Velenje

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Gimnazija
Trg mladosti 3,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660